Gazeteler > Ünlü Kahin Salgının Ne Zaman Biteceğini Açıkladı!

Ünlü Kahin Salgının Ne Zaman Biteceğini Açıkladı!

14 Nisan 2021 Çarşamba 21:24

2019 yılında Çin’de ortaya çıkan ve tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını şimdiye kadar milyonlarca can aldı. Daha öncesinde koronavirüs salgının bilen Nicolas Aujula, salgının bitiş tarihini verdi.

Dünya Nicolas Aujula’yı 2019 yılında söylediği, “Ünlü bir kilise yanacak’ sözü ile tanıdı. Aujula, henüz koronavirüs salgını ile hiçbir gelişme yokken salgının ortaya çıkacağına dair kehanette bulundu ve milyonlarca kişinin hayatını kaybettiği koronavirüs salgını ortaya çıktı.
 
 
Aujula ortaya çıkacağını bildiği salgının ne zaman biteceğini de açıkladı. Aşılama çalışmaları ile 2021 yılında bitirilmesi planlanan salgının bu yıl bitmeyeceğini ifade etti. Aujula’nın tahminine göre dünya salgından ancak 2022 yılında kurtulabilecek.
 
Aujula’nın gerçekleşen kehanetleri arasında Londra’da baş gösteren taksici protestoları, Küba ve Çin’de yaşanan depremler ve Kanada Başbakanı Justin Trudeau’nun içinde olduğu skandal bulunuyor.
 
Aujula, ABD seçimleri için de bir kehanette bulunmuş, Trump’un seçimi kaybedeceğini ancak sessiz bir şekilde ayrılmayacağını söylemişti, nitekim seçim sonrasında ABD Kongresi’nin basılması buna bir örnek olarak gösterilebilir.
 
Birçok kişi Aujula’nın doğaüstü güçleri olduğunu ve ruhlarla iletişime geçtiğini düşünüyor. Bazı kişiler ise onun birçok hayatı olduğunu önceki hayatlarında hizmetçi, öğretmen, aslan ve geyik olarak dünyaya geldiğini iddia ediyor. Başka bir evrende yaşadığını düşünenler dahi var.
 
Tüm Gazeteler için tıklayın.


Vitrin

Gazete Haberleri

Avustralya'da gökten fare yağdı
Araç sahiplerine büyük müjde! Paraları Geri Almak Artık Mümkün!
Oyuncu Büşra Pekin'in babası hayatını kaybetti
Koronavirüs kaptı, cuma namazına gitti: Cemaatten 6 kişi öldü!
Çocuklar Duymasın'ın Fıs Fıs İsmail'i acil ameliyata alındı
Hedefi 100 eş, bin çocuk: Ölüm beni alıp götürene kadar durmayacağım
Son dakika: İçişleri Bakanlığı’ndan flaş Ramazan Bayramı açıklaması
Hindistan’da halk koronavirüse karşı vücutlarına inek dışkısı sürmeye başladı
İngiltere'den işgalci İsrail'e destek... Filistinlileri suçladılar
Uzman İsimden Açıklama! ‘Siz de Anlayabilirsiniz’
Ali Babacan'ın 'Abdullah Gül' açıklaması gündem yarattı
Huma Kuşu Türküsüyle Gönüllerde Taht Kuran Dadaş Necati Hayatını Kaybetti!