Gazeteler > Ziraat Bankası Satıyor! 6 Bin Liraya Müstakil Ev, 30 Bin Liraya Apartman Dairesi, 9 Bin Liraya Dükkan , Depo ve Tarla İlanları

Ziraat Bankası Satıyor! 6 Bin Liraya Müstakil Ev, 30 Bin Liraya Apartman Dairesi, 9 Bin Liraya Dükkan , Depo ve Tarla İlanları

22 Ekim 2020 Perşembe 12:24

Kamu bankaları arasında yeralan Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller ilanlarını güncelledi. Ziraat Bankası tarafından çok sayıda taşınmaz satışa sunulurken emsallerinden çok daha ucuz fiyatlarla satılan konut, işyeri, arsa, daire, bağ, bahçe ve depo gibi taşınmazlar büyük ilgi gördü. Ziraat Bankası satılık evler, daireler, gayrimenkuller, çiftlik, tarla ve dükkan gibi çok sayıda ilan piyasa fiyatının çok daha altına ucuz maliyetlerle satışa çıkarıldı.

Kamu bankası olan ve Türkiye'nin en büyük bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller ilanları yenilendi. Çok sayıda taşınmazı satışa sunan banka birbirinden cazip fırsatlar sundu. 
 

BANKADAN EV ALMAK MANTIKLI MI, BANKALARDAN EV ALMANIN AVATAJLARI VE RİSKLERİ NELERDİR?

 
Bankalar tarafından satışa sunulan konutlarda sunulan en büyük avantaj piyasa fiyatlarının çok daha altında fiyat etiketi ile satışa sunulması oluyor.  Yine devlet bankaları bu stok yükünden kurtulmak ve atıl durumdaki stoklarını nakite çevirmek için müşterilerine düşük faiz oranları ile kredi kullanma imkanı sunuyor. Örneğin Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranı yüzde 0.94 olarak uygulanırken bu konutlara özel olarak yüzde 0.79 faiz oranı ile banka gayrimenkulu kredisi seçeneği sunuluyor.  Bankalardan satılık konutlar için sunulan kredi paketinde en büyük avantaj ise konut kredisi ekspertiz ücreti ve konut kredisi dosya masrafı gibi ücretlerin tahsil edilmemesi. Konutların satış fiyatlarını belirlemek için değerleme çalışması yapıldığı için ekspertiz raporu hazır oluyor ve bu nedenle vatandaş 2 bin 500 lira civarındaki ekspertiz ücretinden kurtuluyor. 
 

ZİRAAT BANKASI SATILIK GAYRİMENKUL İLANLARI! 6 BİN LİRADAN BAŞLAYAN FİYATLARLA SATILIK KONUT İLANLARI İLE EV SAHİBİ OLMA FIRSATI

 
Kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası tam 403 adet müstakil ev, apartman dairesi ve tek katlı ev gibi gayrimenkulü satışa sundu.  Verilen ilanlar kapsamında en düşüğü 6 bin 300 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulan müstakil evler için başvurular başladı. 
 
Ziraat Bankası Satılık Gayrimenkuller İlanlarına Ulaşmak İçin Tıklayınız...  Yukarıda yer alan linki tıklayarak satışa sunulan ilanlara ulaşabilir, aradığınız kritere uygun olan ilanlar için teklif vererek satın alma başvurusunda bulunabilirsiniz.
Ekonomi sitelerini okumak için tıklayın.


Etiketler:
Ziraat Bankası

Vitrin

Gazete Haberleri

Bankalar Emekli Promosyonlarına Büyük Oranda Zam Yaptı! Bonus Ödemeler Verilecek!
Kredi Kartı Kullananlar Dikkat! 40 Güne Kadar…
3 Yıl Geri Ödemesiz, 75 Bin Lira Tutarındaki Kredi İçin Başvurular Yarın Başlıyor!
Tam kapanmada esnafa gelir, kira ve ciro kaybı desteği verilecek
Emekli bayram ikramiyesi ne zaman yatacak? 2021 Ramazan Bayramı emekli ikramiyesi detayları
Yiğit Bulut'tan döviz açıklaması: Vatandaş 11 milyarlık döviz sattı
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yiğit Bulut'tan dolar/TL kuru hakkında açıklama!
Son dakika... Emekliye 414 TL ek ödeme! Emekliye ek ödeme ne kadar? İşte o tablo...
1 Aralık'tan itibaren sona eriyor - Artık izinsiz gönderilemeyecek
Milli Piyango'nun yılbaşı biletleri satışa çıktı! İşte bilet fiyatları ve büyük ikramiye
 Ertelenmişti! Lüks konut vergisi 2021'de yürürlüğe giriyor...
Parasını Bankada Tutanlar Dikkat ! Faizler Yükseldi, 10 Bin TL'nin 8 Günlük, 32 Günlük ve 90 Günlük Getiri Tablosu