Gazeteler > Müge Anlı'dan Aleyna Çakır'ın ölüm sebebiyle ilgili flaş sözler: Bir gariplik var

Müge Anlı'dan Aleyna Çakır'ın ölüm sebebiyle ilgili flaş sözler: Bir gariplik var

08 Ocak 2021 Cuma 16:43

Gelen bir son dakika haberine göre, ATV ekranlarında ilgiyle takip edilen Müge Anlı canlı yayınında dikkat çeken anlar yaşandı. Müge Anlı, Aleyna Çakır'ın ölümüyle ilgili uzun süre sonra dikkat çeken sözler sarf etti. Müge Anlı, birkaç gün önce ölüm nedeni açıklanan Aleyna Çakr'ın ölümüyle ilgili hissettiklerini 8 Ocak son bölümünde dile getirdi. Peki Müge Anlı son bölümünde neler yaşandı? Müge Anlı Aleyna Çakır olayıyla ilgili ne dedi? İşte ayrıntılar...

Aleyna Çakır'ın ölüm nedeniyle ilgili Adli Tıp Kurumu raporu dün savcılığa ulaştı. Aleyna Çakır olarak bilinen Sema Esen'in otopsisinde, vücudunda tespit edilen belirtilerin, ölüm meydana getirecek nitelikte olmadığı, iç muayenesinde kafatasında kırık, kafa içi kanama, iç kanama, beyin doku harabiyeti, iç organ ve büyük damar yaralanmasına rastlanılmadığı ifade edilmişti. Bu konular dikkate alındığında Aleyna Çakır'ın ası dışında travmatik tesirle öldüğünün tıbbi delilleri bulunmadığı belirtilmişti.
 
Türkiye'nin uzun süre gündeminde yer alan Aleyna Çakır olayı, Müge Anlı canlı yayınında günlerce, hatta haftalarca işlenmiş ve olayın tüm ayrıntıları ele alınmaya çalışılmıştı. Hatta, olayda şüpheli olarak bilinen Ümitcan Uygun, Müge Anlı'ya tehditler bile savurmuştu. 
 
Müge Anlı, Aleyna Çakır'ın adli tıp raporunun ortaya çıkmasının ardından bugünkü canlı yayında çarpıcı açıklamalara imza attı. Müge Anlı raporun ardından şunları söyledi:
 
"Aleyna Çakır... Beklenen rapor dendi ben hiç beklemiyordum. İşleyip işlemediğimi bile düşündüm. Bu konuyla ilgili hissim: Puzzle ile günlerce uğraşırsın benim Lokum gelir tam bitmeye yakın iki parçayı alır kaçırır yer. Tam uğraşmışsın ama hiçbir zaman o tablo tamamlanmayacak bilirsin. Toplarsın koyarsın kutuya. Burada öyle hissediyorum. Hiç bu konuyu konuşmayı düşünmüyorum. Ama işte Müge sen konuşmuyor musun denmesin diye işte..."
 
"BİR GARİPLİK VAR"
 
Uzun süre Aleyna Çakır'ı gündeme getiren Anlı hislerini böyle anlattıktan sonra sözlerine şöyle devam etti:
 
"Bu olayda birçok kişi bildiğini anlattı ama daha sonra yaşananlardan sonra o insanlar yok oldu. Telefonlarını değiştirdiler. Burada anlatılanların ne kadarı dosyada. Benim elimdeki ifadeler ne kadar nerelerde çok merak ediyorum. Adli tip raporunda annenin ve arkadaşlarının söylediği yüzdeki çöküklük nerede? Tek soru soruyorum... Bir gariplik var yani... Demek ki birileri doğru söylemiyor. DNA örneği var sperm örneği var. Ümitcan'a da sesleniyorum. O gece sen gitmedinse kim gitti? Onu söyle..."

 

Kelepçe takıp çıplak halde döven kocasını öldürdü

Gazete Siteleri için tıklayın.


Gazete - Gazete Oku - Gazete Siteleri - Gazete Manşetleri - Köşe Yazıları

Daha Fazlası:

Yasaklar Kaldırıldı! 81 İle Genelge Gönderildi!
Bir kuş aileyi perişan etti: Üzüntüden peş peşe felç geçirdiler
Paralar bugün hesapta! Esnaf Destek Paketi başvuru sonuçları açıklandı! Hemen hesabınızı kontrol edin!
HDP, Zeytin Dalı Harekatı'nı bu yıl da kınadı
Miçotakis'ten haddini aşan ifadeler! Ege'de Türkiye'ye 12 mil tehdidi
Kan donduran ölüm tehdidi! Ümitcan Uygun'un ağabeyinden 'Müge Anlı' paylaşımı
Öldü diye morga kaldırılan işçi tekrar canlandı
O parayı hemen alın! Milyonlarca kişiye SGK'dan toplu para iadesi! Emekli olamayanların parası anında hesaba yatıyor!
Tarsus’ta karşı şeride geçen TIR, otomobili biçti: Aynı aileden 5 kişi öldü, 2 yaralı
Ceren’in katilinden şaşırtan ifade: Mahkeme yine uzayacak mı?
Kemal Kılıçdaroğlu: Önce Allah'a sonra bize güveneceksiniz
Katliam gibi kazada Jandarma Uzman Çavuş, eşi ve minik oğulları hayatını kaybetti